Prezentujemy dobre wiadomości i dobre newsy z kraju i ze świata. Tworzymy pozytywny serwis informacyjny, który ma na celu przekazywanie optymistycznych informacji oraz inspirujących historii. Wierzymy, że dostarczanie pozytywnych treści może wpłynąć pozytywnie na samopoczucie naszych czytelników i przyczynić się do budowania lepszego świata.

Kontakt z redakcją:

Jeśli chcesz się podzielić z czytelnikami dobrymi wiadomościami, napisz do nas. Kontakt z naszą redakcją jest dla Ciebie, a redakcja jest zawsze otwarta na sugestie oraz informacje o pozytywnych wydarzeniach z Twojej okolicy lub z innego zakątka świata. Jesteśmy zainteresowani historiami o przełamujących się przeszkody, sukcesach społeczności, innowacyjnych rozwiązaniach oraz wszelkich wydarzeniach, które przynoszą radość i nadzieję.

Możesz skontaktować się z nami pod adresem e-mail: kontakt@good-news.pl. Czekamy na Twoje wiadomości!

Kontakt z działem reklamy:

W sprawach publikacji reklam, prosimy o kontakt mailowy. Jeśli chcesz promować swoją firmę, produkt lub usługę na naszej stronie, zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy przekonani, że pozytywne środowisko naszego serwisu może być doskonałą platformą do prezentowania wartościowych i inspirujących ofert.

Napisz do nas już teraz pod adresem: kontakt@good-news.pl. Nasz zespół z przyjemnością odpowie na Twoje pytania i przedstawi możliwości reklamowe dostępne na naszym portalu.

kontakt

Dziękujemy za zainteresowanie naszym serwisem informacyjnym. Wspólnie możemy tworzyć lepszy świat, pełen pozytywnych wiadomości i inspirujących historii!