idea money

Własna firma to powód do dumy, ale także ogrom pracy i ciągła troska o jej kondycję finansową, satysfakcję klienta, jakość oferowanych produktów i usług, a często także brak wolnego czasu na wypoczynek w gronie przyjaciół i rodziny.

 

Właśnie z tego powodu i w trosce o zadowolenie polskich przedsiębiorców firma Idea Money, która na co dzień pomaga przedsiębiorcom i zapewnia im płynność finansową, zaprasza wszystkich właścicieli firm do wspólnego odpoczynku!

W konkursie organizowanym w dniach 7 – 24 maja br. właściciele firm mają szansę wygrać jeden z 5 sześciodniowych rejsów po Pojezierzu Mazurskim, nowoczesnym jachtem SEDNA 26, pod opieką doświadczonej załogi. Jacht ten łączy zalety bardzo dobrej nautyki oraz komfortowego wnętrza i służyć będzie za pływający, luksusowy hotel dla 6 osób – autora nazwy oraz jego rodziny lub przyjaciół.

Na czym polega konkurs i w jaki sposób można zgłosić swoje uczestnictwo w zabawie? Chętni na rejs z Idea Money powinni wejść na stronę https://jacht.ideamoney.pl i w formularzu wpisać wymyśloną przez siebie nazwę dla jachtu Idea Money.

Więcej informacji na temat konkursu znajduje się na stronie https://jacht.ideamoney.pl

Idea Money – zaufany partner na biznesowym pokładzie / www.ideamoney.pl

O nas:

Idea Money od 2012 r. realizuje działalność faktoringową. Dzięki jej rozwiązaniom przedsiębiorcy nie muszą już czekać na zapłatę za swoje faktury 30 czy 60 dni, ani bać się długich terminów płatności. Pieniądze za wykonaną usługę mogą mieć na swoim koncie nawet w tym samym dniu, w którym wystawili fakturę. Proponowane rozwiązania dostosowane są do indywidualnych potrzeb przedsiębiorców i odpowiadają wymaganiom małych i średnich firm, startupów, jak również właścicieli jednoosobowych działalności gospodarczych i freelancerów. Idea Money obsługuje przedsiębiorstwa z branży transportowej, budowlanej, spożywczej, handlowej, hotelarskiej czy usługowej, a oferta obejmuje zarówno faktoring online jak i aplikację mobilną IdeaFaktor24, która umożliwia przekazywanie faktur do finansowania z dowolnego miejsca na świecie. Idea Money, na bieżąco wprowadza do swojej oferty nowe rozwiązania, za które jest cyklicznie nagradzana oraz praktyczne narzędzia odpowiadające na potrzeby rynku i pomagające polskim przedsiębiorcom w rozwoju. Produkty Idea Money są nagrodzone w prestiżowych konkursach i rankingach m.in. Finansowa Marka 2018 Roku, Firma Przyjazna Klientowi, Laur Eksperta, Mocna Firma Godna Zaufania, Najlepszy Produkt dla MSP, Najlepsze Produkty dla Biznesu, Najwyższa Jakość Quality International.

Kontakt dla mediów: marketing@ideamoney.pl

Jeden komentarz

  1. Mój przyjaciel bierze ślub w tym roku. Jestem świadkiem, więc może na wieczór kawalerski sobie popłyniemy. Kto wie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *