Super Mario

Illumination i Nintendo Co. ogłosiły dzisiaj produkcję nowego filmu animowanego opartego na świecie gry „Super Mario Bros”.

Premierę nowego filmu animowanego, którego fabuła jest oparta na świecie gry Super Mario Bros., zaplanowano na 3 kwietnia 2026 r. w USA i na wielu innych rynkach na całym świecie, a na wybranych terytoriach premiery przewidziano w kolejnych tygodniach kwietnia.

Film zostanie wyprodukowany przez Chrisa Meledandriego, założyciela i dyrektora generalnego Illumination, oraz Shigeru Miyamoto, dyrektora reprezentacyjnego i współpracownika Nintendo, a wyreżyserują go Aaron Horvath i Michael Jelenic na podstawie scenariusza Matthew Fogela. Film będzie współfinansowany przez Universal Pictures i Nintendo, a za jego dystrybucję na całym świecie odpowiada Universal Pictures.

Poprzez głębokie zaangażowanie w produkcję filmu, mając na celu wywoływanie uśmiechów na twarzach wszystkich widzów w drodze dobrej zabawy, Nintendo nie ustaje w wysiłkach, by tworzyć wyjątkową rozrywkę i dokłada starań, by mogło się nią cieszyć jak najszersze grono odbiorców.

Illumination z entuzjazmem kontynuuje partnerstwo z Nintendo, dostarczając charakterystyczny miks radości odkrywania odbiorcom w każdym wieku na całym świecie, umożliwiając im zagłębienie się w świat przygód ulubionych bohaterów z jednej z najsłynniejszych na świecie franczyz.

Źródło: PAP

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.