Klif wspiera młode talenty

Dom Mody Klif w Warszawie i Galeria Klif Gdynia wraz z Fundacją Źródło Tworzenia ogłaszają konkurs młodych talentów dla wybitnie uzdolnionych dzieci w wieku wczesnoszkolnym.

Wraz z początkiem sezonu artystycznego, Dom Mody Klif oraz Galeria Klif w Gdyni rozpoczął realizację inicjatywny kulturalnej, polegającej na wspieraniu młodych talentów. Projekt, który przyjął nazwę KLIF WSPIERA TALENTY,  jest zgodny z wartościami i filarami działalności obu obiektów, które to w swojej misji mają, realizują i wspierają liczne inicjatywy kulturalne.

W działaniach tych Galeria Klif Gdynia i Dom Mody Klif w Warszawie stawiają przede wszystkim na wspieranie artystów. Stąd licznie organizowane w obiektach, zarówno w  Gdyni, jak i w Warszawie, wystawy i wydarzenia kulturalne oraz podejmowanie inicjatyw z instytucjami kultury, jak teatry czy muzea. Tym razem Klif postawił na wsparcie ponadprzeciętnie utalentowanych dzieci, aby dać im możliwość rozwoju i zaprezentowania swoich umiejętności i zdolności. W tym celu marka podjęła współpracę z Fundacją Źródło Tworzenia, która wpiera działania twórcze artystów, niesie pomoc osobom potrzebującym, szczególnie osobom niepełnosprawnym oraz dzieciom, dlatego też wspólnie ogłosiły konkurs talentów muzycznych dla bardzo zdolnych i twórczych dzieci w wieku do 11 lat.

Konkurs odbywa się za pośrednictwem serwisu Facebook. Spośród utalentowanych dzieci wyłoniono kilku kandydatów w dwóch kategoriach. W pierwszej kolejności odbędzie się prezentacja kandydatów, głosowanie i wręczenie nagród w kategorii muzycznej (fortepian), a następnie – artystycznej i muzycznej, z wykorzystaniem innych instrumentów. Każde dziecko zaprezentuje swoje umiejętności za pomocą filmu video, który następnie zostanie umieszczony na profilach społecznościowych Galerii Klif Gdynia i Domu Mody Klif Warszawa. Uczestnicy, zakwalifikowani do tego etapu, otrzymają nagrodę pieniężną. Ponadto Internauci, za pomocą „lajków”, będą mieli możliwość wybrać zwycięzcę w  kategorii Talent Publiczności, który zostanie nagrodzony dodatkowo. Wyróżnieniem dla zwycięzców, poza nagrodą pieniężną, będzie nagranie teledysku.

klif

Marka Klif od lat angażuje się w różne akcje i projekty charytatywne. Działania na rzecz niesienia pomocy innym są na stałe wpisane nie tylko w jej strategię, ale przede wszystkim charakter działalności. Konkurs KLIF WSPIERA TALENTY jest szczególnym rodzajem działań CSR, wyjątkowym ze względu zarówno na formę, jak i grupę docelową. Jest też unikalny na skalę polskich galerii handlowych.

Głosowanie: https://www.facebook.com/KlifGdynia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *